Plaťte u nás bezpečně


Nádherné probarvené acháty vel. cca 3,5-4,5cm
Achát odstraňuje napětí a apatii, tiší nejrůznější bolesti, napomáhá uvolnění při dýchacích a očních nemocech. Vhodný je také při kožních chorobách a bolestech hlavy. Nastávajícím maminkám může prospět u porodu.
Acháty tvoří skupinu kamenů, které jsou specifické proužkovanou kresbou. Ta se barvením ještě zvýrazňuje a tvoří skutečně půvabný design. Jsou lidstvu známy tisíciletí a svou popularitu si drží dodnes. Oblíbené jsou jak mezi sběrateli, tak i šperkaři. Tento kus pochází z Indie.
Acháty jsou kameny známé tisíce let, které charakterizuje působivá páskovaná kresba. Ta se obvykle zvýrazňuje dalším barvením. Acháty za sebou mají bohatou historii, používaly se jako nástroje, později sloužily k výrobě šperků a užitných předmětů a také dnes jsou velmi oblíbené mezi sběrateli a šperkaři. Tento druh pochází z Madagaskaru.
Madagaskarský achát si udržuje vysokou estetickou hodnotu. Od ostatních druhů se odlišuje výrazným střídáním proužků, které navíc vlivem prohýbání připomíná proužkování exotických dřevin. Za červenočerným odstínem stojí umělé barvení oxidy železa a následné vypálení.
Doprava ZDARMA
Při objednávce nad 1 400 Kč platíme vaše poštovné my!
Dárkové balení
Zboží vám rádi zabalíme do dárkové krabičky.
Ověřeno zákazníky
Více než 97 % zákazníků by doporučilo náš obchod svým známým.
ZBOŽÍ V AKCI
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
KONTAKT